Kategoria: Akcesoria

W kategorii Akcesoria znaleźliśmy dla Ciebie 25 produktów

Pokazano 1-18 z 25 pozycji

Aktywne filtry

Akcesoria do obuwia tanecznego

Dobre, wygodne i odpowiednio dobrane buty do tańca to prawdziwy skarb. Dlatego też, jeśli już je mamy, warto o nie należycie zadbać, by nie musieć prędko wymieniać ich na inne, oraz by możliwie długo prezentowały się elegancko, a także nie traciły swoich właściwości. Choć może to się wydawać skomplikowana, to wcale nie jest. Wystarczy wykorzystać odpowiednie produkty i akcesoria do obuwia tanecznego, jakie proponujemy w naszym sklepie.

Szczotki do czyszczenia podeszew

Skórzane podeszwy butów tanecznych wymagają odpowiedniego czyszczenia. Świetnie sprawdzą się do tego dedykowane szczotki wyposażone w ostre zakrzywione kolce. Ten przyrząd nie tylko zadba o czystość podeszwy, ale także zapobiegnie jej usztywnieniu i zbyt dużemu ślizganiu w trakcie tańca. Takie szczotki dodatkowo posiadają osłony, które chronią je przed zniszczeniem, a nas przed ewentualnym zranieniem.

Nakładki na obcasy do obuwia tanecznego

Nakładki na obcasy butów do tańca pozwolą uchronić obcas lub szpilkę przed zniszczeniem w trakcie wielogodzinnych prób czy turniejów tanecznych. Tego typu produkty wykonuje się z najbardziej wytrzymałych materiałów, by zapewnić butom najlepszą ochronę. Nakładki ochronne na obcasy występują w wielu wariantach kolorystycznych i rozmiarowych, można je więc w łatwy sposób dopasować do rodzaju obcasów, np. do słupków, szpilek lub obcasów kieliszkowych.

Zapiętki żelowe do obuwia tanecznego

Zapiętki żelowe do obuwia tanecznego znacznie zwiększają przyczepność stopy w tylnej części obuwia, pomagają zmniejszyć problem z obcieraniem zapiętka, niwelują problem odrobinę za długich butów.

Oprócz wymienionych powyżej akcesoriów do obuwia tanecznego, w naszym sklepie proponujemy również

  • pianki do rozciągania skóry
  • pianki do czyszczenia obuwia
  • worki na obuwie
  • poduszki żelowe
  • inne

Dzięki wszystkim tym dodatkom, bez trudu zatroszczysz się o swoje ulubione buty taneczne i zyskasz pewność, że zatańczysz w nich jeszcze nie jeden raz.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password